SPECIJALNE IZLOŽBE

06.04.19.             

ROVINJ – BALE  

organizator: KD ROVINJ        
SPECIJALNA IZLOŽBA AUTOHTONIH PASMINA  [ UZ CAC ROVINJ ]


 

07.04.19.             

PULA – BALE       

organizator: KD ISTRA PULA
SPECIJALNA IZLOŽBA FCI 7  [ UZ CAC PULA ]


 

13.04.19.             

ĐAKOVO             

organizator: MATIČNI KLUB HRVATSKI OVČAR ĐAKOVO         
HRVATSKI OVČARI  [ UZ CAC ĐAKOVO ]


 

13.04.19.             

ĐAKOVO             

organizator: KU VUKOVAR  
SPECIJALNA IZLOŽBA FCI 5


 

20.04.19.             

DUGO SELO       

organizator: KLUB LJUBITELJA NJEMAČKIH KRATKODLAKIH PTIČARA   
NJEMAČKI KRATKODLAKI PTIČARI


 

20.04.19.             

DUGO SELO       

organizator: KD DUGO SELO
LOVNE PASMINE


 

27.04.19.             

ZADAR  

organizator: HRVATSKI KLUB NJEMAČKIH DOGA 
NJEMAČKE DOGE   [ UZ CACIB ZADAR ]


 

28.04.19.             

ZADAR  

organizator: RHODESIAN RIDGEBACK KLUB ZAGREB               
RHODESIAN RIDGEBACK  [ UZ CACIB ZADAR ]


 

04.05.19.            

 ZAGREB              

 organizator: KK TORNJAK ZAGREB   
TORNJACI I HRVATSKI OVČARI  


 

12.05.19.             

VELIKA GORICA          

organizator: HRVATSKI KLUB NJEMAČKIH LOVNIH TERIJERA          
NJEMAČKI LOVNI TERIJERI   [ UZ CAC V. GORICA ]


 

25.05.19.             

PAZIN   

organizator: KLUB ISTARSKI GONIČ 
ISTARSKI GONIČI


 

07.06.19.             

VELIKA GORICA          

organizator: HRVATSKI ROTTWEILER KLUB             
ROTTWEILERI – KLUPSKO PRVENSTVO


 

08.06.19.             

VELIKA GORICA          

organizator: HRVATSKI ROTTWEILER KLUB             
ADRK WORLD SHOW


 

08.06.19.            

 VELIKA GORICA          

organizator: RETRIEVER KLUB HRVATSKE      
RETRIVERI


 

08.06.19.             

UMAG  

organizator: KD ISTARSKI GONIČ      
NJEMAČKE DOGE  [ UZ CACIB UMAG ]


 

08.06.19.             

UMAG  

organizator: KD ISTARSKI GONIČ      
CHOW CHOW  [ UZ CACIB UMAG ]


 

08.06.19.             

UMAG  

organizator: KLUB ISTARSKI GONIČ 
ISTARSKI GONIČI  [ UZ CACIB UMAG ]


 

09.06.19.             

VELIKA GORICA          

organizator: HRVATSKI ROTTWEILER KLUB             
ADRK WORLD SHOW


 

15.06.19.             

SV. IVAN ZELINA      

organizator: ​KU SVETI IVAN ZELINA 
FCI 2 + 8


 

16.06.19.             

KUTINA               

organizator: KD KUTINA        
FCI 2 + 9


 

29.06.19.             

ZAGREB               

organizator: KPŠ ZAGREB     
LOVNE PASMINE


 

13.07.19.             

VRLIKA 

organizator: KD VRLIKA         
FCI 6 + 7


 

27.07.19.             

SPLIT     

organizator: HKPDP DALMATINAC   
DALMATINSKI PSI  [ UZ CAC SPLIT ]


 

11.08.19.             

SINJ       

organizator: KD SINJ               
2 FCI GRUPE


 

12.08.19.             

GOSPIĆ                

organizator: KU VELEBIT GOSPIĆ      
2 FCI GRUPE

 


 

17.08.19.             

FUŽINE 

organizatori: KD FUŽINE + SKK RIJEKA             
2 FCI GRUPE


 

18.08.19.             

SKRAD  

organizator: KD SKRAD          
2 FCI GRUPE


 

31.08.19.             

SOLIN   

organizator: KU SALONA SOLIN         
FCI 6 + 7


 

31.08.19.             

SAMOBOR          

organizator: KD SAMOBOR  
FCI 2 + 9


 

01.09.19.             

VELIKA GORICA          

organizator: RETRIEVER KLUB HRVATSKE      
RETRIVERI  [ UZ CAC  V. GORICA ]


 

21.09.19.             

KARLOVAC         

organizator: KLUB MOLOŠKIH PASMINA       
FCI 2 – SEKCIJA 2   [ UZ CACIB KARLOVAC ]


 

22.09.19.             

DONJA DUBRAVA     

organizator: KD MEĐIMURJE ČAKOVEC         
MALI MEĐIMURSKI PAS


 

12.10.19.             

ZAGREB               

organizator: BOXER KLUB ZAGREB HRVATSKA            
NJEMAČKI BOKSERI


 

22.11.19.             

ZAGREB               

organizatori: ZAGREBAČKI PASMINSKI KLUBOVI        
KLUPSKA PRVENSTVA UZ CACIB ZAGREB